Gwintownik ręczny M10 x1 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850430B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M10 x1 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850430B
Sherwood SHR-085-0430B
SHR0850430B
SM.CK016,25ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180222 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 80mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M10.0x1.00(1) |
| Długość gwintu | 24mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 38 g |