Gwintownik ręczny M14 x1,25 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850490B PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M14 x1,25 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850490B
Sherwood SHR-085-0490B
SHR0850490B
SM.CK016,37,6ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180710 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M14.0x1.25 |
| Długość gwintu | 30mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 72 g |