Gwintownik ręczny M2,2 x0,45 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850180A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M2,2 x0,45 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850180A
Sherwood SHR-085-0180A
SHR0850180A
KC-016,13,8ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277663 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Oznaczenie | SHR-085-0180A |
| UNSPSC | 27112806 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 44.5mm |
| Skok | 0.45 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.8mm |
| Długość części gwintowanej | 9.5mm |
| Rozmiar gwintu | M2.2 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.24mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |