Gwintownik ręczny M2 x0,45 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850170B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M2 x0,45 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850170B
Sherwood SHR-085-0170B
SHR0850170B
SM.CK016,13,3ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140178854 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 41mm |
| Średnica chwytu | 2.50 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M2.0x0.45 |
| Długość gwintu | 8mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 3 g |