Gwintownik ręczny M24 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850595A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M24 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850595A
Sherwood SHR-085-0595A
SHR0850595A
KC-016,91,6ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140181458 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 130mm |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Size x Pitch (mm) | M24.0 x 1.50 |
| Oznaczenie | SHR-085-0595A |
| Długość części gwintowanej | 45mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 254 g |