Gwintownik ręczny M27 x3 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850640C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M27 x3 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850640C
Sherwood SHR-085-0640C
SHR0850640C
Gwintownik ręczny M27 x3 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850640C
SHR-085-0640C
SM.CK016,149,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0640C |
| EAN13 Barcode | 5036140181670 |
| Długość części gwintowanej | 36 mm |
| Długość całk. | 135 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Chamfer | Plug |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Kąt spirali | |
| Tapping Depth | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 15 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Rozmiar gwintu | M27x3 |
| Średnica chwytu | 18 mm |
| Thread Limit |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 135 mm |
| Skok | 3 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Długość części gwintowanej | 36 mm |
| Rozmiar gwintu | M27 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |