Gwintownik ręczny M3,5 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850250A MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3,5 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850250A
Sherwood SHR-085-0250A
SHR0850250A
Gwintownik ręczny M3.5 x0.35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850250A
SHR-085-0250A
SM.CK016,13,3ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277724 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Size x Pitch (mm) | M3.5 x 0.35 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0250A |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 50mm |
| Skok gwintu | 0.35 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.55mm |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | M3.5 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.8mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |