Gwintownik ręczny M3,5 x0,35 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850250C MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3,5 x0,35 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850250C
Sherwood SHR-085-0250C
SHR0850250C
KC-016,13,3ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277731 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Size x Pitch (mm) | M3.5 x 0.35 |
| Oznaczenie | SHR-085-0250C |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 4 g |