Gwintownik ręczny M3,5 x0,6 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850260A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3,5 x0,6 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850260A
Sherwood SHR-085-0260A
SHR0850260A
Gwintownik ręczny M3.5 x0.6 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850260A
SHR-085-0260A
SM.CK016,11,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0260A |
| EAN13 Barcode | 5036140179127 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.8 m |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Rozmiar gwintu | M3.5x0.6 |
| Chamfer | Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Tapping Depth | |
| Kąt spirali | |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Thread Limit | |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 50 m |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 50 mm |
| Skok | 0.6 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M3.5 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.8 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |