Gwintownik ręczny M3,5 x0,6 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850260B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3,5 x0,6 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850260B
Sherwood SHR-085-0260B
SHR0850260B
SM.CK016,11,5ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140179134 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.8 |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 13 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M3.5x0.6 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |