Gwintownik ręczny M3 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850220A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850220A
Sherwood SHR-085-0220A
SHR0850220A
KC-016,13,3ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277694 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Size x Pitch (mm) | M3.0 x 0.35 |
| Oznaczenie | SHR-085-0220A |
| Długość części gwintowanej | 11mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 3 g |