Gwintownik ręczny M39 x4 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850700B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M39 x4 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850700B
Sherwood SHR-085-0700B
SHR0850700B
KC-016,352,5ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140278134 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Średnica chwytu | 28 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 22.4 |
| Oznaczenie | SHR-085-0700B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 48 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M39x4 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |