Gwintownik ręczny M4,5 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850310B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M4,5 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850310B
Sherwood SHR-085-0310B
SHR0850310B
KC-016,13,3ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140179417 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 53 mm |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.55 |
| Oznaczenie | SHR-085-0310B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 12 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M4.5x0.75 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 53mm |
| Skok | 0.75 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowanej | 12mm |
| Rozmiar gwintu | M4.5 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.55mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |