Gwintownik ręczny M5 x0,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850320B MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M5 x0,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850320B
Sherwood SHR-085-0320B
SHR0850320B
Gwintownik ręczny M5 x0.5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850320B
SHR-085-0320B
SM.CK016,13,6ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179462 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 58mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Size x Pitch (mm) | M5.0 x 0.50 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0320B |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 9 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 58mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |