Gwintownik ręczny M6 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850360B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M6 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850360B
Sherwood SHR-085-0360B
SHR0850360B
SM.CK016,14,5ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179684 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 66mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M6.0x0.75 |
| Długość gwintu | 19mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 17 g |