Gwintownik ręczny No.3x48 z prostym rowkiem UNC HSS zdzierak Sherwood SHR0850780B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood Gwintownik ręczny No.3x48 z prostym rowkiem UNC HSS zdzierak SHR0850780B
Sherwood SHR-085-0780B
SHR0850780B Sherwood No.3x48 UNC HSSGT STR. FLUTE SECOND TAP
IS0 529 - rowek prosty różne rozmiary - 2. gwintownik
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0780B |
| EAN13 Barcode | 5036140388574 |
| Rozmiar - skok | No.3 x 48 |
| Długość całk. | 44.5 mm |
| Średnica chwytu | 2.80 mm |
| Długość części gwintowanej | 9.5 mm |
| Waga elementu | 3 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 44.5 mm |
| Skok | 48 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Długość części gwintowanej | 9.5 mm |
| Rozmiar gwintu | No.3 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.24 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNC |
| Class of Fit | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |