Gwintownik ręczny Nr. 5x44 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851060A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 5x44 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851060A
Sherwood SHR-085-1060A
SHR0851060A
SM.CK016,37,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279261 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | No.5x44 |
| Sup. Part No. | SHR-085-1060A |
| Długość gwintu | 11mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |