Gwintownik ręczny długi M10 x1,5 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850450G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M10 x1,5 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850450G
Sherwood SHR-085-0450G
SHR0850450G
SM.CK016,32,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180390 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 108 mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M10.0x1.50 |
| Długość gwintu | 24 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 48 g |