Gwintownik ręczny długi M10 x1,5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850450J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M10 x1,5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850450J
Sherwood SHR-085-0450J
SHR0850450J
Gwintownik ręczny długi M10 x1.5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850450J
SHR-085-0450J
SM.CK016,32,6ZLNE
Proste ostrze seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0450J |
| EAN13 Barcode | 5036140180413 |
| Długość części gwintowej | 24 mm |
| Size x Pitch (mm) | M10.0 x 1.50 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość całkowita | 108 mm |
| Waga elementu | 48 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 108mm |
| Skok gwintu | 1.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 24mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |