Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850480H PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850480H
Sherwood SHR-085-0480H
SHR0850480H
KC-016,47,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140180666 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 119 mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Size x Pitch (mm) | M12.0 x 1.75 |
| Oznaczenie | SHR-085-0480H |
| Długość części gwintowanej | 29 mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 68 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 119mm |
| Skok | 1.75 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowanej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7.1mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |