Gwintownik ręczny długi M3 x0,5 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850230H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M3 x0,5 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850230H
Sherwood SHR-085-0230H
SHR0850230H
SM.CK016,21,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179035 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 66 mm |
| Średnica chwytu | 2.24 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M3.0x0.50 |
| Długość gwintu | 11 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 5 g |