Gwintownik ręczny długi M3 x0,5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850230J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M3 x0,5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850230J
Sherwood SHR-085-0230J
SHR0850230J
Gwintownik ręczny długi M3 x0.5 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850230J
SHR-085-0230J
SM.CK016,21,8ZLNE
Proste ostrze seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0230J |
| EAN13 Barcode | 5036140179042 |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Waga elementu | 5 g |
| Size x Pitch (mm) | M3.0 x 0.50 |
| Średnica chwytu | 2.24 mm |
| Długość całkowita | 66 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 66mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.24mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 1.8mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |