Gwntownik UNF 1/4"x28 do stali nierdzewnej ze spiralnym rowkiem BLF HSS-EV maszynowy Swisstech SWT1853241B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Gwntownik 1/4"x28 ze spiralnym rowkiem UNF BLF HSS-EV TAP SWT1853241B
Swisstech SWT-185-3241B
SWT1853241B Swisstech 1/4"x28 UNF BLUE RING SP/FL DIN374 HSS-EV TAP
UNF (gwint drobnozwojowy amerykański) - rowek spiralny (BLF) - HSS-EV wykończenie na połysk
Do krótkich otworów nieprzelotowych. Rodzaj nakroju wg DIN form C (3 x P). Tolerancja gwintowania wg 6H. Produkowane ze stali HSS-EV, oksydowane. Wyprodukowany wg normy DIN 371/376.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Klasa | 2B |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140374171 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-3241B |
| Tapping Depth | 15.75 mm |
| Typ gwintownika | Spiral Flute |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4"x28 |
| Typ gwintu | UNF |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 28 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 17mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4mm |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 374 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 15.75mm |