HEAT GUN 2000W 240V WITHLCD DISPLAY Kobe KBE2792150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEAT GUN 2000W 240V WITHLCD DISPLAY Kobe KBE2792150K
KBE-279-2150K
Regulacja temperatury, kontrola przepływu powietrza, wyświetlacz LCD, ceramiczny moduł grzewczy, bezpiecznik termiczny oraz przechowywanie w pamięci ostatnio używanych ustawień.
• 2000 W
• 240 V
• Waga: 1 kg
• W zestawie z wyprofilowaną walizką Zestaw zawiera:
4 x dysze (powierzchnia, okno, reflektor, redukcja)
1 x skrobaczka do farb
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140269569 |
| eCl@ss Code | 27140505 |
| Overall Depth | 107 |
| Overall Length | 275 |
| Overall Weight | 2.02 |
| Overall Width | 340 |
| Supplier Part No. | 2792150K |
| UNSPSC Code | 27112717 |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Airflow | 250 to 500 L/min |
| Airflow Temperature | Stage 1 to 50; Stage 2 50 to 650 °C |
| Handle Type | Pistol |
| Includes | Heat Gun; Moulded Carry Case; Paint Scrapper; Reduction Nozzle; Reflector Nozzle; Surface Nozzle; Window Nozzle |
| MFR Part No. | LSBH5100 |
| Model Number | KHG240 |
| Overall Height | 215 mm |
| Overall Length | 253 mm |
| Overall Width | 89 mm |
| Power Rating | 2,000 W |
| Supply Voltage | 240 V |
| Weight | 1 kg |