HEAVY DUTY MANUAL GUMMEDPAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9791000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEAVY DUTY MANUAL GUMMEDPAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9791000K
AVN-979-1000K
Dystrybutor taśm o różnej długości
Max szer. taśmy: 80mm.
Nieodpowiednia do wzmocnionej taśmy z papierem gumowanym.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140377189 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Model, kod produktu | BP333 |
| Supplier Part No. | AVN-979-1000K |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Core Size | 80 mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Heavy Duty |
| For Tape Width | Up to 80 mm |
| Dispenser Capacity | Max Width 80mm |
| Additional Features |