HLR-10x44 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601003D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-10x44 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601003D
Indexa IND-460-1003D
IND4601003D
HLR-10x44 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601003D
IND-460-1003D
SM.CK016,5,8ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 5mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294097 |
| Długość całkowita | 180 mm |
| Numer produktu | R10 x 44 |
| Sztywność | 15.00 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601003D |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R10 x 44 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 15 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 5mm |
| L0 | 180mm |