HLR-20x32 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601327E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-20x32 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601327E IND-460-1327E
Kolor czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294264 |
| Długość całkowita | 32 mm |
| Numer produktu | R20 x 32 |
| Sztywność | 168Nmm |
| Supplier Part No. | 4601327E |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 28 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R20 x 32 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 168 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 32mm |
SM.CK016,8,2ZLNE