HLR-20x38 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601328F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-20x38 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601328F
Indexa IND-460-1328F
IND4601328F
HLR-20x38 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601328F
IND-460-1328F
SM.CK016,9ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4601328F |
| EAN13 Barcode | 5036140294271 |
| Numer produktu | R20 x 38 |
| Sztywność | 129Nmm |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Waga | 32 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R20 x 38 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 129 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 38mm |