HLR-25x38 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601442W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-25x38 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601442W
Indexa IND-460-1442W
IND4601442W
HLR-25x38 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601442W
IND-460-1442W
SM.CK016,10,8ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294363 |
| Długość całkowita | 38 mm |
| Numer produktu | R25 x 38 |
| Sztywność | 219Nmm |
| Supplier Part No. | 4601442W |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 56 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R25 x 38 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 219 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 38mm |