Hakowe mocowanie drążka tłoka M8 RM20/04 Kennedy KEN2943092C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hakowe mocowanie drążka tłoka M8 RM20/04 Kennedy KEN2943092C
Kennedy KEN-294-3092C
KEN2943092C
RM20/04 MINI-ISO PISTON ROD CLEVIS MOUNTING M8 Kennedy
KEN-294-3092C
SM.CK016,20,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do cylindra MINI zgodnego z normami
ISO 6432 i ISO 6431/VDMA 24562.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Cylinder Diameter | 20 mm |
| Cylinder Type | Mini ISO |
| EAN13 Barcode | 5036140292734 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Rod Thread | M8 |
| Supplier Part No. | 2943092C |
| UNSPSC Code | 27131702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość przewodu | m metre |
| Cylinder Diameter | 20mm |
| Numer produktu | RM20/04 |
| Typ produktu | Clevis Mounting |
| To Suit | mm |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | g |
| Bore Size (mm) | |
| Stroke | mm |
| Rod Thread | M8mm |
| Thread O/D (mm) | mm |
| Cylinder Bore (mm) | 20mm |
| For Use On | |
| Standard, norma | |
| Additional Features |