Hi-Bond akrylowa dwustronna taśma 0,8mm 19mm 10m szara Avon AVN9811720K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hi-Bond akrylowa dwustronna taśma 0,8mm 19mm 10m szara Avon AVN9811720K
0.8mm x19mm x10M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE GREY Avon AVN9811720K
Avon AVN-981-1720K
AVN9811720K
KC-016,48,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Grey |
| EAN13 | 5036140327504 |
| ecl@ss | 23330290 |
| Oznaczenie | AVN-981-1720K |
| Grubość | 0.8 mm |
| UNSPSC | 31201527 |
| Szerokość | 19 mm |