IMPERIAL ANVIL FOR EASY READ GAUGE Kennedy KEN3019410K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IMPERIAL ANVIL FOR EASY READ GAUGE Kennedy KEN3019410K
KEN-301-9410K
Części zamienne do czujników zegarowych Oxford - Kowadełko
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | Anvil - inch |
| EAN13 Barcode | 5036140338784 |
| eCl@ss Code | 21170308 |
| Supplier Part No. | 3019410K |
| Typ | Inch |
| UNSPSC Code | 41111600 |
| Waga | 0.082 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Spigot Size | mm |
| Stem Diameter | mm |
| To Suit | Oxford 25mm Plunger Dial Gauge |
| Typ | Replacement Part |