Imadło 100mm narzędziowe szczęki płaskie Indexa IND4450210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
543,53 €
Cena regularna:
441,89 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 100mm narzędziowe szczęki płaskie Indexa IND4450210K
Indexa IND-445-0210K
IND4450210K
Imadło narzędziowe, szczęki płaskie 100mm Indexa IND4450210K
IND-445-0210K
Opis produktu
Wykonane z wysokojakościowej stali stopowej, nawęglane i hartowane do twardości 58 - 62 HRC. Stosowane w obróbce mechanicznej, przy pomiarach i kontroli. Z kołkowym mechanizmem szybkiego uwalniania z uchwytu ze skalą liniową do dokładnego ustawiania.Dokładność: 0.003mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140049024 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 40mm |
| Otwarcie szczęk | 100mm |
| Szerokość szczęk | 75mm |
| Głębokosć całk./opak. | 130 |
| Długość całk./opak. | 110 |
| Waga całkowita | 8.9 |
| Szerokość całk./opak. | 260 |
| Nr produktu | IND-445-0210K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 7.9 kg |
SM.CK016,1999ZLNE