Imadło 100x100mm maszynowe modułowe precyzyjne Indexa IND4450600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
3 899,30 zł
Cena regularna:
3 170,16 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 100x100mm maszynowe modułowe precyzyjne Indexa IND4450600K
Indexa IND-445-0600K
IND4450600K
Imadło maszynowe MODULOWE 100x100mm Indexa IND4450600K
IND-445-0600K
Opis produktu
Precyzyjne modułowe imadła są przeznaczone do stosowania na obrabiarkach standardowych i obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC) do dokładnego szlifowania i frezowania. Imadło może być ustawione do pracy pojedynczo lub w zespołach, na stołach, paletach – w zależności od wymiarów obrabianego materiału. Wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali stopowej.Równoległość: 0.005mm.
Dokładność w pionie: 0.005mm.
Akcesoria:
Klucz typu L, klucz typu T zacisk mocowania imadła zderzak z główną śrubą, wpusty ustalające itp.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Siła zacisku | 3000 kg |
| Kod EAN13 | 5036140057333 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 30mm |
| Otwarcie szczęk | 100mm |
| Szerokość szczęk | 100mm |
| Głębokosć całk./opak. | 120 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 8.6 |
| Szerokość całk./opak. | 290 |
| Nr produktu | IND-445-0600K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 7.00 kg |
SM.CK016,2599ZLNE