Imadło maszynowe 100mm 4" bez obrotowej podstawy Atlas Workholders ATL4450100K ATL-445-0100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 100mm 4" bez obrotowej podstaw Atlas Workholders ATL4450100K ATL-445-0100K
- Szerokość szczęk: 100mm
- Rozwarcie szczęk: 80mm
- Wysokość szczęk: 35mm
- Gabaryt: 245mm x 115mm x 89mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140046887 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 35mm |
| Szerokość szczęk | 100mm |
| Maksymalne otwarcie | 80mm |
| Głębokosć całk./opak. | 150 |
| Wysokość całk./opak. | 89mm |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 8 |
| Szerokość całk./opak. | 270 |
| Nr produktu | ATL-445-0100K |
| Typ | Bez obrotowej podstawy |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 8kg |