Imadło maszynowe 8" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451200K ATL-445-1200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 8" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451200K ATL-445-1200K
Atlas Workholders ATL-445-1200K
ATL4451200K
Imadło maszynowe z obrotową podstawą, 8" Atlas Workholders ATL4451200K
ATL-445-1200K
Opis produktu
Imadła maszynowe bez mechanizmu obrotowego podstawyWykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Imadła maszynowe bez mechanizmu z obrotową podstawą
Także dostępne z podstawą bez mechanizmu obrotowego. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140044036 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 63mm |
| Szerokość szczęk | 200mm |
| Maksymalne otwarcie | 160mm |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Wysokość całk./opak. | 187mm |
| Długość całk./opak. | 230 |
| Waga całkowita | 57 |
| Szerokość całk./opak. | 480 |
| Nr produktu | ATL-445-1200K |
| Typ | With Swivel Base |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 57 kg |
SM.CK016,1250ZLNE