Imak T.2 tokarski szybkowymienny Indexa IND4454850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 497,80 zł
Cena regularna:
2 030,73 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imak T.2 tokarski szybkowymienny Indexa IND4454850K
Indexa IND-445-4850K
IND4454850K
Imak tokarski szybkowymienny T.2 Indexa IND4454850K
IND-445-4850K
Opis produktu
Typ imaków tokarskich T.1 - T.3Wykonane ze stali stopowej konstrukcyjnej. Wszystkie pracujące powierzchnie imaków są precyzyjnie szlifowane i hartowane.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar dia. d Max. | 19mm |
| Producent | Indexa |
| D2 | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140060272 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| H Max. | 46mm |
| H Min. | 24mm |
| J | 65mm |
| K Max. | 47.5mm |
| K Min. | 27mm |
| Lumens | 98.5mm |
| Nr produktu | IND-445-4850K |
| Taper | 2 |
| Typ | T.2 |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Waga elementu | 4.60 kg |
SM.CK016,1500ZLNE