Imak T.3 tokarski szybkowymienny Indexa IND4454870K
Cena regularna:
990,31 €
Cena regularna:
805,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imak T.3 tokarski szybkowymienny Indexa IND4454870K
Indexa IND-445-4870K
IND4454870K
Imak tokarski szybkowymienny T.3 Indexa IND4454870K
IND-445-4870K
Opis produktu
Typ imaków tokarskich T.1 - T.3Wykonane ze stali stopowej konstrukcyjnej. Wszystkie pracujące powierzchnie imaków są precyzyjnie szlifowane i hartowane.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar dia. d Max. | 25.5mm |
| Producent | Indexa |
| D2 | 22mm |
| Kod EAN13 | 5036140060159 |
| Kod eCl@ss | 28039190 |
| H Max. | 51mm |
| H Min. | 28.5mm |
| J | 85.5mm |
| K Max. | 58.5mm |
| K Min. | 36.5mm |
| Lumens | 125.5mm |
| Głębokosć całk./opak. | 210 |
| Długość całk./opak. | 140 |
| Waga całkowita | 12.6 |
| Szerokość całk./opak. | 270 |
| Nr produktu | IND-445-4870K |
| Taper | 3 |
| Typ | T.3 |
| Kod UNSPSC | 23242106 |
| Waga elementu | 10.8 kg |
SM.CK016,2150ZLNE