KRAFT UNION WATERPROOF PAPER 900mmx100M 120gsm Avon AVN8300280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KRAFT UNION WATERPROOF PAPER 900mmx100M 120gsm Avon AVN8300280K
AVN-830-0280K
Wodoodporny papier woskowany dwustronnie, stosowany do zawijania komponentów inżynieryjnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140375710 |
| eCl@ss Code | 24262308 |
| Długość | 100 m |
| Supplier Part No. | 8300280K |
| Grubość | 120 g/m? |
| UNSPSC Code | 14122100 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 100 m metre mm |
| Materiał | Kraft |
| Typ | Roll |
| Waga | 120 g/m? grams per square metre |
| Szerokość | 900mm |