Kabłąkowe stopery do uszu Tuffsafe TFF9580200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabłąkowe stopery do uszu Tuffsafe TFF9580200K
Tuffsafe TFF-958-0200K
TFF9580200K
SM.CK016,14,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 40 |
| Marka | Tuffsafe |
| Cord/Band Colour | Niebieski |
| Cord/Band Material | Plastic |
| Cord/Band Style | Banded |
| Detectability | Not Detectable |
| EAN13 Barcode | 5036140028975 |
| eCl@ss Code | 40011603 |
| High Attenuation Rating | 24 dB |
| Includes | Plastic Headband |
| Low Attenuation Rating | 14 dB |
| Medium Attenuation Rating | 16 dB |
| Głębokość całk. | 240 |
| Długość całk. | 169 |
| Waga całkowita | 0.741 |
| Szerokość całk. | 171 |
| Plug Colour | Żółty |
| Plug Shape | Tapered |
| Simplified Noise Level Reduction Rating | 21 dB |
| Standard, norma | Directive 89/686/EEC; EN352-2: 2002 |
| Sup. Part No. | BBBEP |
| Type | Reusable Ear Plugs |
| UNSPSC Code | 46181901 |