Kalkulator biurowy DC012 12-DIGIT DESK LCD Edison EDI8250060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kalkulator biurowy DC012 12-DIGIT DESK LCD Edison EDI8250060K
Edison EDI-825-0060K
EDI8250060K
DC012 12-DIGIT DESK LCD CALCULATOR Edison
EDI-825-0060K
SM.CK016,37,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Duży wyświetlacz LCD, podwójne zasilanie (energia słoneczna z zapasową baterią), automatyczne wyłączanie zasilania oraz gumowa podstawa.
• 12-cyfrowy
• Wybór miejsca dziesiętnego
• Zawiera funkcje liczenia kosztów, sprzedaży, marży, zaokrąglania oraz wysokości podatku
• Idealny do obliczania zysku oraz podatku VAT
• Wymiary (szer. x wys.): 109 mm x 167 mm
• W zestawie z baterią LR1130
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Edison |
| EAN13 Barcode | 5036140244603 |
| eCl@ss Code | 24320590 |
| Głębokość całk. | 29 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.174 |
| Szerokość całk. | 160 |
| Numer produktu | DC012 |
| Supplier Part No. | 8250060K |
| UNSPSC Code | 44101800 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery | LR1130(included) |
| Kolor | Czarny White |
| Wymiary | 109x167x28mm |
| Display Type | Angled LCD |
| Numer produktu | DC012 |
| Typ | Desk Top Calculator |
| Waga | 132g |
| Number of Digits | 12 |
| Additional Features | 1'000 Separator Auto Power Off Cost-Sell-Margin Feature Decimal place Selector Direct Key Feature Large LCD Display Round Up Function Rubber Feet Tax Function |
| General Functions | Basic Calculator |