Kamizelka odblaskowa ocieplana żółta M Tuffsafe TFF9624711B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamizelka odblaskowa ocieplana żółta M Tuffsafe TFF9624711B
KAMIZELKA ODBLASKOWA OCIEPLANA, ZOLTA - M Tuffsafe TFF9624711B
Tuffsafe TFF-962-4711B
TFF9624711B
KC-016,91,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Powłoka z PU po stronie o wysokiej widoczności. Odwracalna kamizelka ocieplająca ‘suwakiem na zewnątrz. Kołnierz z dzianiny. Mocny suwak. Na odwrotnej stronie granatowe pikowane w kratkę cieplenie wykonane z bawełny i tkaniny syntetycznej. Dwuczęściowe kieszenie po stronie dzianiny. Materiał odbijający światło.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Night Work; Road Work |
| Marka, producent | Tuffsafe |
| Chest Size | 112-116 cm |
| Child Size | |
| Coat/Jacket Length | 152-194 cm |
| Kolor | Żółty |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| EAN13 | 5036140024137 |
| ecl@ss | 40010101 |
| Fabric Coating | PU |
| Fabric Weight | 1050 g/m² |
| Gender | Men; Women |
| Includes | Reflective Tape Strips |
| Materiał | Polyester; Polycotton |
| Number of Bands | 2 (Body) |
| Number of Braces | 2 (Shoulders) |
| Number of Pockets | 2 (Patch pockets on quilted side) |
| Protection Features | High-visibility |
| Rozmiar | Medium |
| Standard, norma | EN471 Class 2. |
| Oznaczenie | TFF-962-4711B |
| Type | Body Warmer |
| UNSPSC | 46181531 |