Kartonowe pojemniki do składowania 228x152x115mm 50szt. Avon AVN4042012C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CARDBOARD STORAGE BIN L9xW6xH4.5" (50) Avon AVN4042012C
Avon AVN-404-2012C
AVN4042012C
CARDBOARD STORAGE BIN L9xW6xH4.5" (50) Avon
AVN-404-2012C
SM.CK016,140,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dla łatwej identyfikacji i przechowywania części i innych elementów na półkach. Wykonane z tektury falistej z panelami, na których można zapisać zawartość pojemników. Dostarczane rozłożone (płaskie) w opakowaniach po 50 sztuk.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140293496 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 115 mm |
| Wysokość | 4.5 in |
| Długość | 228 mm |
| Długość | 9" cal |
| Supplier Part No. | 4042012C |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 152 mm |
| Szerokość | 6" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 228mm |
| Wysokość całkowita | 115mm |
| Szerokość całk. | 152mm |
| Typ produktu | Cardboard Storage Bins |
| Liczba elementów | szt; elem. |