Kaseta metalowa skrzynka na elektronarzędzia Kennedy KEN5931000K
dostępny
Cena regularna:
223,30 zł
Cena regularna:
181,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaseta metalowa na elektronarzędzia Kennedy KEN5931000K KEN-593-1000K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140004610 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 270 |
| Wysokość całk./opak. | 115mm |
| Długość całk./opak. | 410mm |
| Waga całkowita | 2.34 |
| Szerokość całk./opak. | 125 |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 1.40 kg |
SM.CK016,132,4ZLNE