Kątownik granitowy pomiarowy SC 250x160mm trójkątny z granitu Oxford Precision OXD3065060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik SC250x160mm trójkątny z granitu Oxford Precision OXD3065060K OXD-306-5060K
Kątowniki trójkątne
90°. Do pomiaru kwadratu, równoległości zbieżności osi. Wykonano zgodnie z BS939 : 1977 Grade A dla powierzchni płaskich i kształtów kwadratowych powierzchni na której odbywa się praca. Zawiera certyfikat UKAS.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154094 |
| Kod eCl@ss | 21170207 |
| Głębokość całk./opak. | 25mm |
| Wysokość całk./opak. | 250mm |
| Szerokość całk./opak. | 160mm |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
| Waga | 2.26 kg |
SM.CK016,865ZLNE