Kątownik mocujący otwarty 12"x9"x8" Oxford Precision OXD3701370K OXD-370-1370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik mocujący otwarty 12"x9"x8" Oxford Precision OXD3701370K OXD-370-1370K
Kątowniki mocujące Oxford Precision o otwartej konstrukcji są uniwersalnym akcesorium, które może być użyte do mocowania i przytrzymywania materiałów podczas strugania, frezowania lub wiercenia oraz innych obróbek skrawaniem i mechanicznych prac warsztatowych. Materiały mogą być mocowane i obracane w kilku płaszczyznach do pomiaru lub obróbki bez zmiany pozycji. Rowki pozwalają na łatwe mocowanie do płyty, a płyty do podstawy urządzenia lub łoża obrabiarki.
Specyfikacja kątownika żeliwnego:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140155091 |
| Wysokość całk./opak. | 8" calowe |
| Długość całk./opak. | 12 1/2" calowe |
| Szerokość całk./opak. | 10" calowe |
| Nr produktu | OXD-370-1370K |
| Kod UNSPSC | 81141503 |
| Waga | 27 kg |
SM.CK016,1731ZLNE
Kątownik mocujący otwarty 12"x9"x8" Oxford OXD3701370K
OXD-370-1370K, OXD3701370K