Kątownik nastawny 7.1/2" calowy Kennedy KEN5976750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
180,30 zł
Cena regularna:
146,59 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik nastawny 7,1/2" calowy Kennedy KEN5976750K
Kennedy KEN-597-6750K
Kątownik NASTAWNY 7.1/2"
KEN-597-6750K
Opis produktu
Stosowane do tworzenia regularnych i nieregularnych kątów. 9” ruchomy stalowy element może być zablokowany w dowolnej pozycji przy użyciu żeliwnej śruby motylkowej. Podstawa z drewna palisandrowego z mosiężnym zakończeniem dla większej odporności na zużycie.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Angle Type | Marking Regular And Irregular Angles |
| Blade Dimensions | 220mmx25mm |
| Długość ostrza | 220mm |
| Szerokość ostrza | 25mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Black |
| Kod EAN13 | 5036140015326 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Features | Sliding Bevel, Folding |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| For Use With | |
| Graduation Marking Colours | |
| Graduation Type | 9" calowe |
| Zawiera | |
| Materiał | Rosewood/ Brass |
| Typ | Bevel |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5976750K
KATOWNIK NASTAWNY 7.1/2" Kennedy
KEN-597-6750K
SM.CK016,90,9ZLNE
Narzędzia Cromwell