Kieł MT1 obrotowy standard Kennedy KEN4881010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
491,00 zł
Cena regularna:
399,19 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT1 obrotowy standard Kennedy KEN4881010K
Kennedy KEN-488-1010K
KEN4881010K
KIEL OBROTOWY STANDARD 1MT Kennedy
KEN-488-1010K
SM.CK016,272,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, następnie precyzyjnie szlifowane zewnętrznie. Precyzyjne łożyska są zawarte w wykonaniu standardowym. Kły posiadają kąt ostrza 60°. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Maksymalne bicie: Stożek nr 1 do 4: 0.005mm. Stożek nr 5 do 6: 0.010mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 250 rpm |
| Axial Load @3000 | 50 rpm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140062757 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 32 rpm |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm |
| Morse Taper | No.1 |
| Głębokość całk. | 70 |
| Długość całkowita | 152 |
| Waga całkowita | 0.37 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Radial Load @100 | 80 rpm |
| Supplier Part No. | 4881010K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 0.37 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | 7000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.1 |
| Typ | |
| Waga | 0.37 kg kilogramg |
| Axial Load @100 | 250 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 50 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 80 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 32 kgf kilogram force |
| Standard, norma |