Kieł MT5 obrotowy standard Kennedy KEN4881050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$491.80
Cena regularna:
$399.83
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT5 obrotow standard Kennedy KEN4881050K
Kennedy KEN-488-1050K
KEN4881050K
KIEL OBROTOWY STANDARD 5MT Kennedy
KEN-488-1050K
SM.CK016,999ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali wysokiej jakości i hartowane, następnie precyzyjnie szlifowane zewnętrznie. Precyzyjne łożyska są zawarte w wykonaniu standardowym. Kły posiadają kąt ostrza 60°. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Maksymalne bicie: Stożek nr 1 do 4: 0.005mm. Stożek nr 5 do 6: 0.010mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 570 rpm |
| Axial Load @3000 | 230 rpm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140062795 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 280 rpm |
| Maksymalne obroty | 4000 rpm |
| Morse Taper | No.5 |
| Głębokość całk. | 109 |
| Długość całkowita | 283 |
| Waga całkowita | 3 |
| Szerokość całk. | 109 |
| Radial Load @100 | 800 rpm |
| Supplier Part No. | 4881050K |
| UNSPSC Code | 23153013 |
| Waga | 3.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Maksymalne obroty | 4000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.5 |
| Typ | |
| Waga | 3 kg kilogramg |
| Axial Load @100 | 570 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 230 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 800 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 280 kgf kilogram force |
| Standard, norma |