Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 1MT Kennedy KEN4871010K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł centrujący HSS ze stali szybkotnącej 1MT Kennedy KEN4871010K
Kennedy KEN-487-1010K
KEN4871010K
KIEL CENTRUJACY ZE STALI SZYBKOTNACEJ 1MT Kennedy
KEN-487-1010K
SM.CK016,24,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wyprodukowane z wysokiej jakości stali narzędziowej, hartowane i szlifowane.Posiadają kąt ostrza 60° i wykonane nacięcia pod klucz. Stożki mocujące są odpowiednie do DIN228 Forma A, Klasa Tolerancji AT5.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153013 |
| eCl@ss Code | 23049190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 4871010K |
| EAN13 Barcode | 5036140108745 |
| Morse Taper | No.1 |
| Across Flats | 10 |
| Długość | 78 mm |
| Waga elementu | 60 g |
| Średnica | 12.20 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 78 mm |
| Morse Taper | No.1 |
| Product Number | |
| Waga | kg kilogramg gram |
| Średnica | 12.20 mm |
| Standard, norma |